Animacje produktowe

Rodzaje prezentacji

 

Produkty

Za każdym produktem stoi historia, którą warto przedstawić potencjalnym klientom. Interesująca opowieść wzbogacona filmem animowanym zagwarantuje wzrost zainteresowania Twoim produktem i sprawi, że klienci będą marzyli o jego posiadaniu.

Usługi

Czy Twoi potencjalni klienci rozumieją, na czym polega wyjątkowość Twoich usług? Wyjaśnij im to w krótkiej animacji explainer video. Wskaż, w jaki sposób Twoje usługi pomagają w rozwiązywaniu problemów i odkrywaniu nowych potrzeb.

Prezentacje danych

Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą firmę, czy mały lokalny biznes warto, abyś podzielił się swoimi osiągnięciami. Explainer video może pełnić rolę animowanej infografiki, która przedstawia zróżnicowane informacje takie jak analizy statystyczne, wykresy, zależności, procesy czy nowe pomysły.

Świadomość marki

Zbuduj i zwiększ świadomość marki wśród otoczenia poprzez przedstawienie misji, wizji i sukcesów firmy. Animacje produktowe pozwalają sprawnie opowiedzieć wieloletnią historię firmy i zaprezentować jej dokonania wskazując najważniejsze wydarzenia w atrakcyjny sposób. Pomagają również wzmacniać sam przekaz marki i dzielić się nim z otoczeniem.

Instruktaże

Przedstawione w zrozumiały i ciekawy sposób animacje instruktażowe ułatwią Twoim klientom posługiwanie się oferowanym produktem lub przygotują Twoich pracowników do pracy z nowymi systemami i narzędziami.


W celu uzyskania szczegółowych informacji
skontakuj się z nami, oddzwonimy!